Yurtdışında staj programları ile artık Türkiye ile sınırlı kalmadan, Amerika, Kanada, Avustralya ve İngiltere gibi İngilizce konuşulan ülkelerde, dilediğiniz alanda staj imkanı her geçen gün artmaktadır. Yurtdışında staj yapmanın güzel yanı, Türkiye'de stajyer öğrencilere maaş verilmez veya çok düşük ücretler ödenirken bu ülkelerde, çok daha fazla maaş ve bir de üstüne iş İngilizcesi (gramer ve konuşma olarak) pratiği imkanını sunuyor olmasıdır. Bu programlar için tabii ki, öncelikle iyi bir araştırma gerekiyor, hem ülke, hem de ülke dahilinde gidilecek bölgenin belirlenmesi, aynı zamanda bu bölgenin sizin belirlediğiniz iş kolunda ne kadar iyi düzeyde olduğu gibi bir çok unsurun doğru olarak belirlenmesi gerekmektedir.

Unutmayın ki, bu tip bir staj ile Türkiye'ye döndüğünüzde hem daha akıcı bir İngilizce seviyeniz olacak, hem de Türkiye'de staj yapmış birine göre öncelikli iş imkanlarına kavuşabileceksiniz. Yurtdışında staj konusunda sizlere önerimiz konusunda uzman bir yurtdışı eğitim firmasına başvurmanız olacaktır. KARYA Yurtdışı Eğitim, 15 yılı aşkın süredir yurtdışı eğitim alanında hizmet vermektedir. KARYA, hem doğru karar vermeniz hem de gerekli prosedürleri çabuklukla tamamlamanız konusunda yardımcı ve yön gösterici olacaktır.

Karya Yurtdışı Eğitim: 0312 466 61 00

http://www.karyainternational.com


Not: Bu yazı Ahmet Türkoğlu tarafından tanıtım ve BasakEsin.net 'e destek amaçlı hazırlanmıştır.

(Toplam 31 defa okundu )
basakesin yazdı!
Elektronik ve Haberleşme Yüksek Mühendisi, doktora öğrencisi, araştırma görevlisi, profesyonel öğrenci... Daha detaylısı için buradan buyurun.