Merhaba arkadaşlar;

Bugün sizlere bir siteyi tanıtmak istiyorum. Youserbase Türkiye, içeriği kullanıcılar tarafından oluşturulan ve tamamen kullanıcı yorumları ile son alıcıları bilgilendirmeyi amaçlayan bir cep telefonu veritabanıdır. Bu sitenin bu tarz diğer sitelerden farkı ise uluslararası bir site olması. Yani siz merak ettiğiniz telefon hakkında diğer ülkelerde yapılan yorumlara ve değerlendirmelere de anında ulaşabiliyorsunuz.Ürün özelliklerini değiştirebiliyor ve puan verebiliyorsunuz.
n65964772033_4699

Şu an Beta aşamasında olan ve  çeşitli dillere çevirilerek büyüyen Youserbase'in Türkiye'deki çalışmalarını ben yürütüyorum. Bu benim sosyal medyada yürüttüğüm ilk işim olduğu için biraz amatörlük var bu nedenle de sizlerden yardım istiyorum. Site ile ilgili öneri ve görüşlerinizi bekliyorum.

Ayrıca bloglarında Youserbase ile ilgili görüşlerini yazan(düzgün bir dille olduğu sürece olumsuz eleştirilere de açığız 🙂 ) arkadaşalar arasında bir çekiliş yaparak hediyeler vermek istiyorum.Şimdilik bloglarında bizlere yer veren arkadaşlardan bir kişiye Belkin 10" Neoprene Netbook Kılıfı (Siyah/Kırmızı) , bir kişiye de istedikleri ve alınabilir bir alan adı hediye edeceğiz.


Çekilişe katılma koşulları;

  • Blogunuzda bir yazı yazmanız ve bu yazının http://www.youserbase.org/tr adresini içeriyor olması gerekmekte.
  • Siteye üye olarak şu an kullanmakta olduğunuz telefonla ilgili yorumlarınızı,karşılaştığınız sorunları paylaşmalısınız.
  • Her yazı sahibi bloglarına benim tarafımdan yazılacak bir tane ürün linki içeren yorumu kabul etmelidirler.
  • Son olarak da yazılarının linkini bu yazımın altına yorum olarak bırakan okuyucularım çekilişe hak kazanacaklardır.

Çekilişe katılmak için son tarih 15 Aralık 2009'dur. Çekiliş sonuçları en geç 20 Aralık 2009 tarihinde buradan duyurulacaktır.

Hediye ürünleri hala düşünmeye devam etmekteyim.Çekiliş sonunda hediye sayısı artabilir.

Eğer isterseniz bizi Facebook ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz.Ayrıca blogumuza da buradan ulaşabilirsiniz

Çekilişimize katılım çok yoğun olduğu için seçmekte hiç zorlanmadım 🙂 Rıfat ve Cobija yorumlarını yazarken domain adını istediklerini belirtmişler ben de ikisine de birer domain adı hediye etmeye karar verdim.Hakan'a ise isteğine göre netbook kılıfını ya da istediği T-box t-shirt ünü yollamayı düşünüyorum. (Sitede t-shirt ü bulamadım o ayrı :))

(Toplam 131 defa okundu )
basakesin yazdı!
Profesyonel Öğrenci!!! Daha detaylısı için buradan buyurun.