İnternetle haşır neşir olan çoğu kişi TED Talks adı altındaki konuşmaları duymuştur. İnsanı gaza getiren, ufkunu açan ve eğlenceli konuşmalar... Matt Cutts'ın 30 gün boyunca yeni bir şey denemek üzerine yaptığı söyleşi çok ses getirdi hatta bir ara moda oldu ve herkes bir şeyler denemeye çalıştı.  Hatta Işıl'ın tek elbise deneyi baya başarılı olmuş ve ses getirmişti 🙂 Yazının gidişatından tahmin edebileceğiniz gibi ben de böyle bir işe kalkışayım dedim ve hemen sonucu söylüyorum başarılı olmadı 😀

Beni tanıyanlar bilir ki şu hayatta en zevk aldığım şey uyumak, beni koy bir yere saat ve mekandan bağımsız olarak hiç yadırgamadan uyuyabilirim. Gelin görün ki bu o kadar da eğlenceli bir durum değil 🙁 Araba kullanırken bile uyumak var işin ucunda (Evet onu da yaptım!) Ben de kendime hedef olarak Şubat ayı boyunca saat 11 den erken yatmayacağım diye hedef koydum. İlk 3 günü dakikaları sayarak atlatmış olsam da 4. gün 13 saatlik uykuya yenik düştüm ve benim hedef yerle bir oldu 🙂 (Sorun bence Şubat'ın 28 çekiyor olmasında :P)

Herkes başarı hikayelerini mi anlatacak ben de başarısızlığımı anlatmak istedim 🙂 İşte Matt Cutts'ın videosu, belki sizin de hayatınızda yapmak istediğiniz şeyler vardır ve siz benden daha iradeli bir insan olarak başarıya ulaşabilirsiniz.

(Toplam 257 defa okundu )
basakesin yazdı!
Profesyonel Öğrenci!!! Daha detaylısı için buradan buyurun.