Diziyi anlatmaya gerek yok artık herkes biliyor hatta çoğunluk izliyor. Bugünlerde ise haber kanallarındaki başlıca tartışma konusu Bihter'le-Behlül'ün aşkı... Neymiş ahlakımızı bozuyormuş,enses ilişki varmış,millet amcasının karısına yan gözle bakıyormuş! Ülkenin elden gittiği şu günlerde büyük büyük! köşe yazarlarının bunu tartışıyor olması benim çok komiğime gidiyor.

  • Kime göre ahlak?
  • Ayrıca kitap uyarlaması bu napsın Bihter, Behlül'e yüz vermesin mi?
  • Herşeyden önce de şu dizilerin dizi olduğu bilinci ile izlememiz gerektiği...  Dizi bittiği an Adnan için üzülmeyi bırakmalısınız.Adam başka bir programın çekimine gidip başka birisi oluyor!
  • RTÜK gibi kurumlar artık insanları bebek gibi görmemeli ay Bihter bugün Behlül'ü öptü, yarın Adnan'ı öpecek halk yoldan çıkacak mantığı tamamen saçma. Kimsenin kimseyi öptüğü yok.

İçimden haykırmak geldi yazayım dedim 🙂 Ben sadece özetlerini izleyebilsem de (bana yetiyor 45 dakikalık özet) bu kadar kendinden konuşturabildiği için tüm dizi ekibini tebrik ediyorum.Haberturk'un de yayın yönetmeni TARAFSIZ Yiğit Bulut'u karşıdan izleyince ne kadar da taraflı ve komik olduğunu görüyorum. Bari dürüst olunda tarafsız,objektif falan diye giriş yapmayın programa 🙂

Resmi de Haberturk'un sitesinden aldım 😛

(Toplam 61 defa okundu )
basakesin yazdı!
Profesyonel Öğrenci!!! Daha detaylısı için buradan buyurun.