İlk sesebianın blogunda gördüğüm ve kendi blogumda uyguladığım logo ve resimlerle link verme köşem güme gitti 🙁 Dahaöncebu linkleri vermeye başlayacağım zaman bunu blogumda da yazmıştım.Ama sanırım yayınlanan logoların flickr üzerinden yayınlanıyor olması ve bnm onlara resmin linkinden başka link vermem sorun çıkarmış.Blogda görüntülenmiyordu ben de çok üzülerek herkesten (sesebian,pazarlarr,wolkanca,edasuner,dilek,alisko, volkanlabaz, egegelisim, henster,onurra,serdarrca,mavigenç,arabamdergisi,zeminkat) özür diliyorum ve en kısa sürede bu bağlantı olayını çözeceğime söz veriyorum.

Madem başladık yazmaya devam edelim :)) anlaşılacağı üzere sağ salim İzmir e vardım ve İzmir trafiğine de önemli katkılarda bulundum.Bu arada resmen 3. sınıfım ve belki de çok yakında iş kadını bir mühendis adayı da olabilirim bunun da müjdesini vereyim... herneyse böyle işte yarın yurda gidiyorum artık...Çıkıp biraz renkli,süslü püslü kalemler defterler alayım da derslere giresim gelsin 😛

(Toplam 74 defa okundu )
basakesin yazdı!
Elektronik ve Haberleşme Yüksek Mühendisi, doktora öğrencisi, araştırma görevlisi, profesyonel öğrenci... Daha detaylısı için buradan buyurun.