Gerçek zamanlı oyunları çok seviyorum, buna kanıt olarak da yıllardır Ogame'i bırakıp bırakıp tekrar başlamamı gösterebiliriz 🙂 Malumunuz artık bilgisayarlar yerini telefonlara ve tabletlere bırakıyor ama biz gene de oyunlardan vazgeçmiyoruz 😛 Galaxy Tab i aldıktan sonra Android için olan oyunları denemeye başladım ve Tunca'nın "sen Paradise Island'ı çok seversin" önerisinin üzerine onu denedim.Şunu söyleyebilirim ki oyun ilk başta tam anlamı ile bağımlılık yapıyor, ilk başlarda dediğime bakmayın bu ilk baş kavramım oldukça uzun bir süre sürdü. Hatta hala ara sıra oynuyorum. Ne zaman ki Tunca bana oyunun hilelerini öğretti hevesim kaçtı 😛 (Gerçi hileleri yapmayı da beceremiyorum o ayrı)

Tüm bunlara değindikten sonra yazımın başlığına geri dönebilirim 🙂 Sevgili oda arkadaşım Tunca tarafından yeni bir oyun duyurusu daha aldım 🙂 My Country , Paradise Island'ın geliştirici şirketi Cooper Media Corp. tarafından geliştirilmiş kendi ülkenizi kurduğunuz gerçek zamanlı bir oyun. Özetle; ülkenizi kuruyorsunuz, otobüs hatları ile ulaşımı sağlıyorsunuz, çeşitli binalar ile para kazanıyorsunuz. Aşağıdaki video ile kısa bir tanıtımını izleyebilirsiniz ayrıca ekran görüntülerine ulaşabilirsiniz. Bu gün servise binene kadar yarıştığımız oyunda kimin hangi aşamada olduğu yarın belli olucak 🙂 (Tunca'nın oyunu benden 5 dakika kadar önce kurduğunu da özellikle belirtmek isterim. )

Çoğu uygulamada olduğu gibi oyunu Android Market aracılığı ile Türkiye'den indiremiyorsunuz. Bu nedenle ben de apk dosyasını sizlerle paylaşmak istedim. İsterseniz buradan indirebilirsiniz ya da yandaki QRcode ile direk telefonunuza indirebilirsiniz. Herkese iyi oyunlar 🙂

(Toplam 176 defa okundu )
basakesin yazdı!
Profesyonel Öğrenci!!! Daha detaylısı için buradan buyurun.