Mim im omardan gelmiş bakın bakalım ben neler olurmuşum da olamamışım ???Kendimle röportajım 😛
yemek olsam ne olurdum???

yemek demiyelim de biz ona hani şöle yenecek bişiler mesela CACIK... sanırım benim için en kolay soru bu hayatta en çok sevdiğim yazlarımın vazgeçilmezi CACIK olurdum 🙂 (Aslında ben hıyarı seviyorum yoksa hıyar mı olurdum ki???) Gerçi hiç bi işe yaramayan adamlara derler senden cacık olmaz diee ama bakın benden olurdu 🙂 hem de en kalitelisi 😛

Müzik aleti olsam ne olurdum???

Hımm... Bu soru çok zor oldu ama sanırım kemençe olurdum... Bunda geçen gün ödev olarak matlaba kemençe çaldırmamın yanısıra kemençenin hep mutlu şeyler çalmasını da gösterebiliriz...

Araba olsam ne olurdum???

Kesinlikle Opel Astra olurdum... Belki de benim ilk göz ağrım olduğu için, belki boşta yokuş bile çıktığı için... malum sahibine çok masraflı olmamak lazım :))

Aylardan hangisi olurdum???

Sanırım mayıs ohhh tam baharın en güzel mevsimi, şenlikler eğlenceler... ne sıcak ne soğuk tam insanları mutlu eden bir hava 🙂 ( ben de hep mutlu ederim insanları dimi?)

Ayakkabı olsam hangisi olurdum...

Ayy bu soru çok zormuş ne olurdum ki... Süet bişiler olurdum ki su değmesin... Evet evet süet,tığ topuklu çizme olurdum... Hem benm gibi kısa hatunların boyu uzardı hem de insanlar su değmesin diye özen gösterirlerdi (bilen bilir sudan ne kadar hazettiğimi 😛 )

Kıyafet olsam ne olurdum?

Bebekler için takım elbise olurdum... Hem çok pahalı olurdum hem de çok sevimlii...

Ben bu mimi maalesef paslamıyorum hemen hemen her arkadaşım yazmış blogundaa... bu mimde burda kesilsin bakalım....

(Toplam 39 defa okundu )
basakesin yazdı!
Profesyonel Öğrenci!!! Daha detaylısı için buradan buyurun.