max factor false falsh effect maskaraBlog yazarlarının çoğu Max Factor’un bayan blog yazarları için yaptığı yılbaşı süprizinden haberdar… Bilmeyen arkadaşlar için öncelikle kampanyayı açıklamak istiyorum. Proximityistanbul işbirliği ile yılbaşında bazı bayan blog yazarlarına Max Factor yeni çıkan False Lash Effect Maskarasını ve bu maskarayı alırken indirimden faydalanmak için siz okuyucularımıza da 5 TL’lik hediye çekleri hediye etti. Bu kampanyaların ve blogların gelişimiyle ilgili görüşlerimi daha sonra ayrı bir yazı olarak hazırlamayı düşünüyorum ama bu yazımda o konulara girmiyorum.

Proximityistanbul yetkililerin adresimi istemeleri ve sürpriz bir hediye göndereceklerini söylemelerinden itibaren hergün yurt idaresini rahatsız edip bana paket gelecekti geldi mi diye delirttikten sonra en sonunda pazartesi günü hediyeme ulaştım… Max Factor bizler için çok şık bir pakette yılbaşı süsleri ile birlikte maskaramızı ve hediye çeklerimizi göndermiş, daha kahvaltıya bile gitmeden paketi açtım hazırladıkları mektubumu okudum 🙂 Neyse 2 gündür herkeslere hediyemi gösteriyorum. Hediye çeklerimin 3 tanesini de dağıttım arkadaşlarıma, maskarımı da denettim. Herkes pek bir memnun 🙂 Eğer siz de Max Factor False Lash Effect Maskarayı almak isterseniz Boyner mağazalarında kullanılmak üzere 5 TL’lik hediye çeki gönderebilirim. (İzmir’de olmanız şart değil benim ile iletişime geçmeniz yeterli 🙂 )

Bu benim blog aracılığıyla aldığım ilk hediyem hatta bu yılbaşı aldığım tek hediye de sayılabilir. (Doruk’a zorla aldırttığım ışıklı noel baba şapkamı saymazsak) O nedenle benim için çok güzel. Max Factor ve Proximityistanbul ekibine hem beni başarılı bayan bloggerlar arasına aldıkları hem de blog yazarlarını teşvik edici pazarlama stratejileri geliştirdikleri için çok teşekkür ediyorum. Maskarının test edilmiş halini yanda, hediye kutularımı da aşağıda görebilirsiniz…

(Toplam 152 defa okundu )
basakesin yazdı!
Elektronik ve Haberleşme Yüksek Mühendisi, doktora öğrencisi, araştırma görevlisi, profesyonel öğrenci... Daha detaylısı için buradan buyurun.