Malta, eşsiz güzelliği, zengin tarihi ve Türkiye'nin tatil yörelerini andıran iklimi ile eşi bulunmaz güzellikler sunan bir Akdeniz adasıdır.

Malta 3 ana adadan oluşan bir takımada ülkesidir. Bunlar: Malta (en büyüğü) Comino ve Gozo'dur. Bu üç ada içinde, Malta yönetim ve ticaret merkezidir. İkinci büyük ada olan Gozo daha kırsaldır. Comino'da ise yerleşim oldukça azdır.

Malta'nın önemli bir özelliği dünyada ün yapmış dil okulları, yaz okulları ve kaliteli İngilizce eğitim programlarıdır.

Matla'da dil eğitimi programları hakkında bir çok detayı Karya Yurtdışı Eğitim sitesinde bulabilirsiniz. Malta konusunda bilinmesi gereken en önemli nokta; burada bir çok dil okulu bulunduğundan, en iyisini seçmenin zorluğudur. Bu nedenle konusunda uzman bir dil eğitimi danışmanının ilgilenen öğrencileri yönlendirmesi hem size ekstra bir maliyet getirmez, hem de aksine bulacağınız dil okulundan memnun kalmanızı sağlayacaktır.

Malta 25 yıl öncesine kadar bir İngiliz sömürgesi olduğundan, İngilizce ülkenin iki resmi dilinden biridir ve tüm yerli halk tarafında bilinmektedir. Ayrıca ülkeyi ziyaret eden iki milyondan fazla turistin yarısından fazlasını İngilizler oluşturmaktadır. Dil eğitimi için Malta'yı tercih eden öğrenciler, İngilizce konuşan yerli halk ve turistlerle de pratik yapma imkanına sahip olmaktadır. Her mevsim, tatil gibi bir eğitim için en güzel lokasyonlardan biri olan Malta'da dil okulları; fiyatları da bir çok ülkeye göre oldukça uygundur ve bu nedenle bile tek başına tercih sebebidir.

http://www.karyainternational.com

Karya Yurtdışı Eğitim: 0312 466 61 00

Not: Bu yazı Mesut Demirci tarafından tanıtım ve BasakEsin.net 'e destek amaçlı hazırlanmıştır.

(Toplam 40 defa okundu )
basakesin yazdı!
Elektronik ve Haberleşme Yüksek Mühendisi, doktora öğrencisi, araştırma görevlisi, profesyonel öğrenci... Daha detaylısı için buradan buyurun.