Bugün friendfeed de bir test için link gördüm ve testi çözeyim dedim 🙂 Normalde bu tarz testlerin sonucu hep saçma çıkar Hadi Len der gülerdim ama bu sefer çok güzel çıktı; çözdüğüm iki testin sonuçlarını da sizlerle paylaşmak istedim 😛

İlk tastim "Hırslı mısınız? "

Sonuç : Ballıyım 😛

Ballı

Hırs düzeyinizde bir doz aşımı yok. Çünkü fazla ihtiyacınız olmamış. Genel olarak şanslı ve daha da önemlisi yetenekli birisiniz. Elinize bir iş aldığınızda üstesinden çok da yorulmadan geliyorsunuz. Doğa vergisi kimi güçlerinize, eğitim ve deneyim de eklenmiş. Açıkçası hırslı olsaydınız da bundan fazlası olmazdı. Bu sayede mutlu ve kendinden emin bir haliniz var. İş hayatı sizi çok korkutmuyor. Çünkü özgüveniniz sayesinde önünüze gelen her fırsatı en iyi şekilde değerlendireceğinizi biliyorsunuz.

Şu günlerde özellikle dersler konusunda ballı olduğum su götürmez bir gerçek di mi sınıf arkadaşlarım 😛

İkinci testim ise "Hangi Şehirsiniz?"

Sonuç : New York gibiyim maşşallah 🙂

New York

Siz tam bir modern dünya insanısınız teknolojinin ve yeniliklerin kalbi olan New York sizin şehriniz . daha önce gitmediyseniz bile New York’a gittiğinizde hiç yabancılık çekmeyeceğinize emin olabilirsiniz. New York da diğer şehirler gibi duyguları olan bir şehir ama diğerleri kadar detaycı değil. New York sizin nereden geldiğinizi umursamaz, sizin dilinizi, geçmişinizi sorgulamaz, eğer o an oradaysanız onun için önemli olan budur. Ne kadar süredir orada olduğunuz önemli değildir. Siz de aynı New York gibi geçmişi kurcalamktan hoşlanmazsınız, mevcut neyse sizin için önemli olan o dur. Eminiz ki sizing de New York gibi her kesimden arkadaşınız vardır. Bir ortama giriğinizde uyum sağlamakta zorlanmazsınız. Tüm bu veriler ışığında kısaca siz “New York”sunuz diyebiliriz.

Bu cevabın tek gülünç yanı New York gibi bir kesimden kesin arkadaşınız vardır kısmı 😛

Msn'in eğlence sayfalarında daha bir sürü teste ulaşabilirsiniz.Siz de kendinizi tanımak isterseniz burdan buyurun ...

(Toplam 27 defa okundu )
basakesin yazdı!
Elektronik ve Haberleşme Yüksek Mühendisi, doktora öğrencisi, araştırma görevlisi, profesyonel öğrenci... Daha detaylısı için buradan buyurun.