Yeter artık yaa... Ben bu şehirde 20 yılımı geçirdim ama bu dönemki kadar kötü hiç görmedim.Bilenler bilir yazın başından beri Fethiye'ye iki giriş var birisi Antalya tarafı birisi İzmir tarafı ve iki taraftan da Fethiyeye giriş yolları bozuk.Şehrin iki ana caddesinden birisi olan Muğla makasından günlükbaşına giden yoldan ne araba geçebiliyor ne de oradaki esnaf iş yapabiliyor toz,toprak da oturuyorlar.Ve bu 1-2 aylık bir mesele değil tam 7 aydır.Şehirin nerdeyse tüm kaynakları Fethiyespora ayrılıyormuş gibi geliyor bana çünkü şehrin polisi (zabıta değil!!!) belediye için milli piyango bileti satıyor zorla ve 25 YTL.Gelelim beni en çok üzen ve sinir eden olaya, şehrin her yeri (abartısız her yeri) belediye tarafından bir şirkete satııyor ya da kiralanıyor ve bu şirket her sokağı caddeyi parselleyip otopark olarak satıyor.Saati 2 YTL.Ve bu sayede şehrin ana caddesi 3 şeritten tek şeride indi ve sağa dönüş yeşil yanan yerde araba par ettiği için dönemiyorsunuz.Evimizin önüne dahi şirketten bir kağıt alarak arabamızı park edebiliyoruz ve bir aile sadece 1 araba park edebiliyor .(aynı apartmanda 5 daire sizin olsa da hiç bir önemi yok!!!).Gerçekten artık sinirlerim bozuluyor ve bir gün körfez dolacak da bizim ev adayla birleşecek diye de korkmuyor değilim... Şimdi diyeceksiniz bu adam hiç mi iyi iş yapmıyor, yapıyordur elbette ama ben yapılmayanları görürüm ben vatandaşım ve eğer o kişi belediye başkanıysa benim muhattabım odur ve herşeyi mükemmel yapmalıdır.Yoksa ben de belediye başkanı olurdum dimi ama??? Herşey Tv da boy göstermek ya da sadece iyi taraftan bakmak değildir....

Not: Benim Behçet Saatçi'ye karşı kişisel bir sorunum yoktur,kendisini sadece Tv dan tanırım, fakat onun belediye başkanı olarak eksikleri olduğunu düşünüyorum ve bunu burdan herkesle paylaşmak istedim.

(Toplam 47 defa okundu )
basakesin yazdı!
Elektronik ve Haberleşme Yüksek Mühendisi, doktora öğrencisi, araştırma görevlisi, profesyonel öğrenci... Daha detaylısı için buradan buyurun.