evvel zaman

Bugün sizlere dün akşam keşfettiğim NTV'nin ramazan programından bahsetmek istiyorum. Yekta Kopan tarafından hazırlanan ve çok güzel sohbetlerin yapıldığı programın benim dikkatimi çekme nedeni biraz farklı. Benim dikkatimi çeken, dün akşam Ceyda Düvenci'nin konuk olduğu programı izlerken altta programın iletişim ya da web adresi olarak bir twitter adresinin verilmesi oldu. Programla ve konuklarla ilgili bilgilere anında twitter'dan ulaşabiliyor olmanız hala çok da alışkın olduğumuz bir durum değil diye düşünüyorum.
Sosyal medyanın artık bu kadar kullanılır hale gelmesi beni sevindirdi diye izlerken, programa mutfak lezzetleriyle tat katan Aydın Demir ve Zeynep Ağaoğulları'nın blogundn söz açıldı. Bu da beni daha da zevkle programı izlemeye teşvik etti. Bu neşemi de sizlerle blogumda paylaşmak istedim. Son olarak program hakkındaki genel tanıtım metnini ve sosyal medya adreslerini yazarak sizleri programı izlemeye davet ediyorum. (Biraz geç saatte gerçi, her gece 00:10'da NTV'de)

Evvel Zaman İçinde

Yekta Kopan’ın sunduğu, araştırmacı Derya Tulga’nın da sohbetiyle eşlik ettiği, NTV’nin Ramazan programı Evvel Zaman İçinde hafta içi her gece yayınlanıyor.

Binbirdirek Sarnıcı’nda çekilen programda araştırmacı Derya Tulga, kutsal emanetlerin korunması, sarayın ve halkın ramazanı, geleneksel sanatlar gibi farklı konulardaki derin bilgisini izleyicilerle paylaşıyor, tarihi konularda doğru bildiğimiz yanlışları da düzeltiyor

Programda ramazana özel iftar veya sahur mönüleri de yayında hazırlanıp izleyiciyle paylaşılıyor. Gastronomi uzmanı Zeynep Ağaoğulları ve ünlü şef Aydın Demir “Evvel Zaman İçinde” için birlikte hesaplı ve sağlıklı yemek tarifleri veriyor, canlı yayında hazırlıyorlar.

Twitter sayfası : http://www.twitter.com/evvelzaman
Yemek Blogu : http://www.evvelzamanyemek.blogspot.com

(Toplam 48 defa okundu )
basakesin yazdı!
Profesyonel Öğrenci!!! Daha detaylısı için buradan buyurun.