Belki çoğunuz Erdal Beşikçioğlu'nun başrolünde yer aldığı 46 Yok Olan dizisini duydunuz. Fakat çevremde gördüğüm kadarı ile izleyen kitle oldukça az. Bunun nedeni Star TV de pazar akşamları 23:30 da yayınlanıyor olması olabilir. Ben de o saatte izleyemiyorum ama her Pazartesi akşamını diziyi izlemek için iple çekiyorum. Bugün Game of Thrones da var ohhh benden mutlusu yok. Şaka bir yana dizi özellikle 60 dakika olması, konusunun Türk tipi dizi anlayışından çok farklı olması, Serdar Akar ve Erdal Beşikçioğlu imzası taşıması bence diziyi Türk dizi tarihinde önemli bir yere taşıyor. Dizinin ömrü ne kadar olur bilmem ama uzun olmasını çok dilerim. Fakat Erdal Beşikçioğlu'nun bir röportajına göre reytingler ne olursa olsun 13 bölüm çekilecekmiş. Bu yazım vesilesi ile herkesi bu diziyi izlemeye davet ediyorum. Emin olun haftada zevkle geçireceğiniz 1 saatiniz garanti 😛 Bu kadar laftan sonra dizinin konusunu merak edenler için;

Dizinin konusu özetle :

"Türkiye'nin sayılı genetik profesörleri arasında yer alan Erdal Beşikçioğlu'nun karakteri; tedavisi mümkün olmayan bir hastalık sonucu beş yıldır komada bulunan kız kardeşini (Ayça Eren) hayatta tutmaya çalışan, kendisini bu hastalığın tedavisine adamış bir profesördür. Zamanla çevresindekileri kaybeden, pek çok kişinin yarı yolda bıraktığı karakterimiz bu zorlu yolda yüzlerce hastaya umut sayılabilecek bir ilaç keşfeder ve bir anda kendisini büyük bir olaylar zincirinin arasında bulur. Gerçeğin peşinde olan ve inancından taviz vermeden bu zamana kadar gelen profesör için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bu sır dolu buluş, tanıdığı ve tanımadığı birçok kişinin hayatını değiştirecektir."

*http://www.diziler.com/dizi/46-yok-olan sayfasından alınmıştır.

Bir de dizinin fragmanını paylaşayım tam olsun...

Anketleri seven bir insan olarak pazar akşamları ne izlediğinizi de merak ediyorum. Reyting rakamları açık ara Survivor dese de bakalım benim okuyucularım ne izliyor? İki saniyenizi ayırıp ankete oy verirseniz sevinirim.

Pazar akşamları ne izliyorsunuz

View Results

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
(Toplam 303 defa okundu )
basakesin yazdı!
Profesyonel Öğrenci!!! Daha detaylısı için buradan buyurun.