Her ne kadar tatilde olsam da arada bir internete giriyorum.Sizin yorumlarınızı yayınlıyorum ve düzenli iyte.net ziyaretlerimde bulunuyorum.Bu günde foruma bir arkadaşımız aşağıdaki mesajı yollamış ben de herkesle paylaşmak istedim.Lütfen bu kampanyayasiz de destek olun.Yakılan ormanları bine katlayıp yeşertelim.Tek yapmanız gereken birform doldurmak... işte arkadaşımızın mesajı:

TEMA ÜCRETSIZ 9 AGAÇ DIKIYOR SIZIN IÇIN...

Bir insanin yıllık gazete‚ dergi‚ kürdan‚ kırtasiye vesaire ihtiyaçlari için tam 7 agac kullaniliyor. Yani düsünün her birimiz yilda 7 agaci tuketiyoruz! izin icin 7 degil tam 9 tane mese agacı dikilecek... ve ÜCRETSIZ. Siz de kendi adiniza kampanyaya destek olmak için Siteye giriyorsunuz...
Sol altta projeye destek butonuna tikliyorsunuz. Formu doldurup yolluyorsunuz. Sponsor firmalardan 20 adet sms geliyor size... Isterseniz mesajlari okumadan siliyorsunuz. Formu dolduran herkes icin 9 mese dikiliyor. Toplam 100 milyon sms´e ulasmak gerekiyor... Ayvalik‚ Antalya‚ Datca...Her yil her yerde ormanlar yaniyor (veya yakiliyor) sadece 1 dakikanizi alacak ve 9 meseniz olacak.
hemen formu doldurun

(Toplam 43 defa okundu )
basakesin yazdı!
Profesyonel Öğrenci!!! Daha detaylısı için buradan buyurun.