Bu seferki mimim eşinden bağımzılığını koparan 😛 ve kendi blogunu açan Meral Alabaz'dan geldi.Fakat bu seferki mim benim için çok önemli ve bence şu an ben bu yazıyı yazarak bir sosyal sorumluk projesinin parçası oluyorum.Burada çocuk istismarıyla ilgili ahkam kesmek istemiyorum fakat şu sıralar benim canımı en çok yakan filistinli çocukların çektikleri haberlerde görmeye dayanamıyorum.Google'a filistin yazarsanız ilk çıkan sonuçlar ve görseller hep filistinli çocukların çektikleriyle ilgili...Tabiki bu aslında konumuz değil yani orda yapılan çocuk istismarı değil katliamı... Benim aklım küçücük ve masum insanlara bunları yapmayı alacak kadar büyük değil sanırım.

Benim hep çocukken dinlediğim şarkı dendiği zaman Leman Sam'ın Allah kolaylık versin,sevda bu delicesine , eyvahlar olsun eyvah sevdik ah körü körüne diye uzayıp giden şarkısı geliyor.Klibinde tavuklar (tavuktu sanırım) kafa salalrdı ... Hala acaip bir neşe içinde söylüyorum bu şarkıyı :)) ve son olarak ben de dilekim ve elektroseyir'i ÇOCUK İSTİSMARINI DURUDURUN demeye çağırıyorum.

(Toplam 68 defa okundu )
basakesin yazdı!
Elektronik ve Haberleşme Yüksek Mühendisi, doktora öğrencisi, araştırma görevlisi, profesyonel öğrenci... Daha detaylısı için buradan buyurun.