Image Touched Up By www.pikifx.com

Bizim bücürük için yaptığım header ı benim bıdıkım çok kıskanmış ben de ona da yapayım dedim hem böylelikle pikifx i de keşfediyorum iyi oluyor.Ama dilek için header yapmak saçma dedim çünkü onun teması zaten çok güzel, zaten o temayı da birlikte ve sırf header ı için seçmiştik.Ben de ona beni en iyi anlatabilecek resmi yaptım.Lise günlerinde(o zamanlar çok mütevaziydim!!!) ben ortalıkta ben çok tatlıyım... ile başlayan cümleler kuruyordum (tabiki de geyiğine)... düşündüm en çok kim tatlıdır diye tabiki de şeker kız candy (adı bile şeker be!!!)ee yatılı okul anıları kolay silinmiyor tabii bizimkiler de hala benimle dalga geçiyorlar ben çok tatlıyım diyerek... Ben de şimdi size soruyorum tatlı değil miyim ama ???

Not: Bu blog da her zaman her görüş ve yorum yayınlanır fakat benim tatlı olmadığım gibi bir görüşü olan varsa bu blog onu kaldıramaz haberiniz olsun 😛 (gördüğünü üzere gerçekten eleştirilere de açığım :)) )

(Toplam 34 defa okundu )
basakesin yazdı!
Elektronik ve Haberleşme Yüksek Mühendisi, doktora öğrencisi, araştırma görevlisi, profesyonel öğrenci... Daha detaylısı için buradan buyurun.