Biliyorum daha çok erken ama nedense ben blogumda yılbaşı hazırlıkları yapmak istedim. Belki de bundan sonra yılbaşına kadar çok sancılı bir süreç geçireceğim için olabilir 🙂 Öncelikle temamı değiştirdim. (Bunu çok sık yapıyorum 🙁 ) Fakat şu an kullandığım temanın bir çok özelliği bulunması ve kolayca kişiselleştirilebilmesi açısından hoşuma gitti. İlk iş olarak arka plana bir "Happy New Years"  bannerı ekledim. Daha sonrasında da blogu daha eğlenceli hale getirebilecek eklentilere göz atayım derken Google Pac-Man oyununun WordPress eklentisini buldum.

Bu eklenti ile yazılarınızın içerisine Google Pac-Man oyunu ekleyebiliyorsunuz. Böylelikle blogunuza gelen okuyucular sayfanızda hem oyun oynuyorlar hem de sayfanızda daha uzun süre gezmiş oluyorlar.Siz de oynamak isterseniz bu yazımın içinde birazcık eğlenebilirsiniz.

[pacman]

Eğer blogunuza Google Pac-Man WordPress eklentisini kurmak isterseniz bu sayfadan indirerek kurabilirsiniz.

Ayrıca yılbaşına geri sayım için WordPress Count Down eklentisi ile yılbaşına geri saymaya başlayabilirsiniz.  Fakat yazıları İngilizce size düzenleme şansı sunmuyor.O nedenle ben sadece tavsiye ediyorum fakat kendim kullanmadım.

Ayrıca bloguma girdiğinizde sizi karşılayan Noel Baba'dan sizin blogunuzda da olsun isterseniz. Eklenti ekleme sayfanıza Christmas Message yazarak bu eklentiyi bulabilirsiniz.

Herkese Mutlu Yıllar... (Daha yazarım da şimdiden kutlayasım geldi 🙂 )

(Toplam 41 defa okundu )
basakesin yazdı!
Profesyonel Öğrenci!!! Daha detaylısı için buradan buyurun.