Bir iki haftadır ziyaret ettiğim bloglardan bir kaçında 2008 blog ödülleri diye birşeyler duyuyordum fakat tam bir açıklama bulamamıştım.Bugün wolkanca'nın blogunda okuduğuma göre blog ödülleri.com en iyi Türk bloglarını seçmeyi hedefliyor.Benim şimdilik böyle bir konuda iddam yok çünkü blogumu çok sevmeme rağmen kendimi yeterince yaratıcı bulmuyorum.Bunun yanısıra yazı yazabilmek için çok da okumak gerekiyor ki ben maalesef internete çok kısıtlı bir süre girebiliyorum bu da benim blogumu gittikçe kişiselleştiriyor.Herneyse belki seneye bir yerlerde görürüm adımı şimdilik sadece sizlere blogödülleri projesini tanıtmak istedim belki de katılmak istersiniz.ayrıntılar aşağıda :

Blog Ödülleri her yıl geleneksel olarak gerçekleşcek ve internet kullanıcıları oylarıyla kategorilerin en iyilerini belirleyecekler. Yurt dışında da benzer örneklerinin olduğu Blog Ödülleri yalnızca Türkçe içerikli blogları kapsayacak.
Blog Ödülleri ne kayıtlar 01 Nisan 2008 tarihinde başlayacak ve 15 Nisan 2008 gecesi sona erecek. Aynı gece başvuruların sona ermesiyle birlikte oylama süreci başlayacak. 15 günlük süreçte de internet kullanıcıları kategorilerdeki sevdiği bloglara oy vererek onları üst sıralara taşıyacak.

(Toplam 34 defa okundu )
basakesin yazdı!
Elektronik ve Haberleşme Yüksek Mühendisi, doktora öğrencisi, araştırma görevlisi, profesyonel öğrenci... Daha detaylısı için buradan buyurun.