Sevgili okuyucu sanırım artık bünyem kaldırmıyor bu kadar dersi, çok yoruldum 🙁 Ne kadar eğlenceli olsa da sonuçta ders di mi ama? Şaka bir yana program biraz fazla ağır olmuş sanırım. Bugün akşamı zor ettim.  Şöyle bir öğle uykusu arası konsa bence hayat çok güzel olacaktı ya neyse.

Gelelim bugün neler yaptığımıza. Bugün programımız düne göre daha teknik konular üzerineydi ama kimin hangi problemler üzerine nasıl çalıştığına dair güzel ipuçları yakaladık. Bugün asıl gözlemlediğim ise buraya bizlerle tanışmak ve bilgilerini aktarmak için gelen tüm hocaların gerçekten espri yeteneklerinin müthiş gelişmiş olduğunu gördüm tabiki de her espri bir zeka ürünü ... Bu nedenle dersleri bugün de sıkılmadan eğlenerek geçirdik ama yorgunluk katsayım giderek artıyor. Beni biraz tanıyorsanız bu çalışma temposunu biyolojik anlamda kaldıramayacağımı da tahmin ediyorsunuzdur... Ama yılmak yok...

Bugün en ilginç sunum ve çalışma yine Tayfun Hoca’nın karikatür ve fotoğraf çakıştırma üzerine yaptığı bir çalışmaydı sanırım. Bu çalışmanın içeriğini kolay kolay isminden tahmin edebileceğinizi düşünmüyorum. Aslında buraya bir resim koyduğum an anlayabileceğiniz bir çalışma fakat ben hocanın yayınlanmasını isteyip istemeyeceğini bilemediğim için yayınlamamayı tercih ediyorum. Sonuçta hepsi akademik çalışmaya dönüşüyor.

Bugünün benim aklımda kalan cümlesi, Prof.Dr. Bülent Sankur Hoca’mızın sunumuna başlarken hepimizin düşündüğü bir şeyi  çok güzel dile getirmesi oldu 🙂 “Bu konudaki çalışmalara baktık, zannedersiniz ki her Çinli bu konuda bir makale yazmış.”  Bunu hepimizin düşündüğü ama Bülent Hoca’nın çok güzel bir şekilde dile getirdiğini düşünüyorum.

Son olarak akşam hep birlikte Bol Kepçe Lokantası’na muhabbet etmeye gittik. Kurtlar Vadisi tadında bir sohbet oldu sanırım bunu yaşatan arkadaşlar dışında herkes çok şaşkındı. Ama çok eğlendik 🙂

(Toplam 96 defa okundu )
basakesin yazdı!
Profesyonel Öğrenci!!! Daha detaylısı için buradan buyurun.